FESPA Eurasia
On the 2-5 December 2021 at IFM!

FESPA Eurasia

13 Mayıs 2020


Değerli Sektör Temsilcileri,

FESPA Eurasia olarak baskı dünyasını bu yıl sekizinci kez bir araya getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Planlandığı gibi 3-6 Aralık 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek FESPA Eurasia Fuarı için kayıt yapmış olan veya kayıt yaptırmayı düşünen iş ortaklarımızın çıkarlarını korumak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Siz değerli iş ortaklarımızın güvenliği, sağlığı, işe dönüşünün sağlanması ve sektörün yeniden canlanması için kararlılıkla çalışıyoruz.  

FESPA Eurasia olarak Aralık ayına kadar sektörde büyük ölçüde iyileşme olmasını ve piyasaların hareketlenmesini bekliyoruz.

Salgında iyileşme oranlarımızın artması hepimiz için umut verirken kısa zamanda normal hayata dönmeyi umuyoruz. İyileşmenin bu hızla sürmesiyle birlikte 3-6 Aralık 2020’de FESPA Eurasia’da gerekli tedbirleri alarak sektörü bir kez daha buluşturacağız.

Katılımcı firmalarımıza fuar katılımı ile ilgili elimizden gelen tüm kolaylığı sağlamayı hedefliyoruz. Fuar organizatörlerine yönelik;  koridorların genişletilmesi, fuar alanında termal kameralar kullanılması, maske, dezenfektan gibi önlemler alınması gibi yeni tedbirler de gündemde. Resmi kurumlardan gelecek olan yeni açıklamalara ve düzenlemelere göre hareket ederek bu süreci hep birlikte güçlenerek atlatacağımıza inanıyoruz.

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla

FESPA Eurasia 


Other News
+90 212 275 18 77
info@fespaeurasia.com.tr
Esentepe, Keskin Kalem Sk. 35/B, 34394 Şişli
İstanbul - TÜRKİYE