FESPA 


FESPA, serigrafi, dijital ve tekstil baskı sektörlerine yönelik 37 ulusal üye derneği bünyesinde barındıran küresel bir federasyondur. 1962 yılında kurulan FESPA, bu sektörlere yönelik önemli fuar ve konferanslar düzenlemekte ve etkinliklerden elde ettiği kazanç fazlasını küresel baskı sektörüne geri yatırmaktadır.


FESPA Amaç İçin Kazanç: FESPA'nın misyonunun odağında baskı profesyonelleri arasında küresel bağlar kurmak ve bu kapsamda sektöre destek vermek yatar. FESPA bu hedefi dünya çapında baskı fuarları düzenlemenin yanı sıra 4 milyon Euro'luk kazanç fazlasını çeşitli faaliyetlerle sektöre geri yatırarak gerçekleştirmektedir.


• Eğitim içerikli yayınlar

• Fuarlarda dünya standartlarında içeriğe ücretisiz erişim

• Sektörel platformlar

• Sınır ötesi piyasa istihbaratı

• Bölgesel fikir liderliği zirveleri ve bilgi paylaşımı etkinlikleri


FESPA Eurasia, Türkiye'nin ulusal baskı derneği ARED'i destekleyerek ve oluşturulan Eurasia Partnerler Komitesi aracılığıyla baskı sektörüne Avrasya bölgesinde doğrudan geri yatırım yapmaktadır. Partnerler Komitesi, sektörel baskı kapasitesine dair farkındalığı artıracak, baskı profesyonellerine ve satın alma yetkililerine eğitim olanakları sağlayacak ve sektörel atılıma destek olacak geri yatırım faaliyetlerinin belirlenmesi ve şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır. Eurasia Partnerler Komitesi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


FESPA’ya verdiğiniz destek sektörünüzün güç kazanmasına yardım eder.


FESPA'nın Amaç İçin Kazanç felsefesi hakkında daha fazla bilgi edinin.


www.FESPA.com


+90 212 275 18 77
info@fespaeurasia.com.tr
Esentepe, Keskin Kalem Sk. 35/B, 34394 Şişli
İstanbul - TÜRKİYE