FESPA EURASIA HAKKINDA

Avrasya bölgesinde, baskı ve endüstriyel reklam endüstrilerinin lider fuarı FESPA Eurasia, her sene İstanbul’da düzenlenmektedir. FESPA Eurasia 500’den fazla markayı 10.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan, uluslararası bir ihtisas fuarıdır.

Geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, konfeksiyon süsleme, araç kaplama, 3D baskı, promosyon, display, LED, endüstriyel reklam teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımlarını tek bir çatı altında FESPA Eurasia Fuarı'nda bulabilirsiniz.

FESPA Eurasia Fuarı 2-5 Aralık 2021 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi-İFM’de gerçekleşecek ve işletmelerini en son teknolojilerle donatarak işlerini büyütmeleri için, en son ürün ve hizmetleri ziyaretçilerine sunacak.

FESPA Eurasia, global bir federasyon olarak baskı sektöründe 55 yılı aşkın geçmişe sahip FESPA ve Türkiye’de açıkhava ve baskı sektörlerinin ilk ve tek temsilcisi Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED) ile ortaklaşa organize edilmektedir. FESPA’nın global ağı ve ARED’in yerel gücü, FESPA Eurasia’da sizler için birleşiyor!

+90 212 275 18 77
info@fespaeurasia.com.tr
Esentepe, Keskin Kalem Sk. 35/B, 34394 Şişli
İstanbul - TÜRKİYE